RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Aksident mes katër veturave në Gjilan, lëndohen 14 persona

aksident-mes-kater-veturave-ne-gjilan,-lendohen-14-persona

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë (e martë) në rrugën Prishtinë-Gjilan, ku të lënduar mbetën 14 persona.

Në raportin 24-orësh të Policisë bëhet e ditur se të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:00.

“Raportohet se ka ndodhur një aksident trafiku mes katër veturave. Si pasojë 14 persona (7 femra kosovare dhe 7 meshkuj kosovarë) kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar”, thuhet në raport.

Related posts

Knaus kërkon nga ministrat e jashtëm të caktojnë seancë të jashtëzakonshme për Kosovën

RTI

Irani paralajmëron SHBA-në se bazat e saj në rajon do të shënjestrohen nëse bashkëpunon me Izraelin

admin6

Roja bregdetare turke shpëton 77 migrantë

admin