RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Kapet kontrabandë me cigare në Zubin Potok: Flasin nga policia

kapet-kontrabande-me-cigare-ne-zubin-potok:-flasin-nga-policia

Në orët e pasditës së ditës së sotme, Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion në veri të vendit.

Në qytetin e Zubin Potokut është kapur një rast me kontrabandë me cigare.

Lajmin për lajmi.net e ka dhënë zvdrejtori i policisë për veri, Veton Elshani.

Ai tutje tha cigaret ishin të ngarkuara me një kombi dhe ato janë konfiskuar dhe janë dërguar në doganë për procedura të mëtutjeshme.

“Rreth orës 16e30 në zubin potok, kontraband me cigare. Një kombi i ngarkuar është konfiskuar nga Policia e Kosovës dhe është derguar në doganë”, tha Elshani.

Related posts

I nxehti në Europë dhe SHBA. Zjarret rrezikojnë jetë njerëzisht

admin

Erdogan: Netanyahu është “kasapi i Gazës”, do të gjykohet si Millosheviqi

admin

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një personi

admin