RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe BotëSport

Katari, dhurata për tifozët në ndeshjen hapëse të Kupës së Botës – VIDEO

katari,-dhurata-per-tifozet-ne-ndeshjen-hapese-te-kupes-se-botes-–-video

Katari ofroi dhurata për tifozët në ndeshjen hapëse të Kupës së Botës.

Në dhuratë ndër të tjera kishte edhe Miswak (për pastrim të dhëmbëve) dhe Misk (parfum arab).

Kjo është mikpritja arabe.

 

Related posts

Türkiye do të dërgojë 2 avionë dhe 1 helikopter për të ndihmuar Greqinë të luftojë zjarret

admin

A vajtuat boll? Askush s’e foli një fjalë për shqiptarin që e mbytën në burg të Serbisë

admin

Biden riafirmon mbështetjen ‘e palëkundur’ për Jordaninë gjatë takimit me mbretin Abdullah

rezart morina