RTV AHIRETI
KosovaKryesoreLajcakLajmeLajmet e funditTë GjithaVucic

Lajçak sot në Beograd, takon presidentin Aleksandër Vuçiç, ja tema sensitive që pritet të diskutohet

lajcak-sot-ne-beograd,-takon-presidentin-aleksander-vucic,-ja-tema-sensitive-qe-pritet-te-diskutohet

I dërguari i posaçëm i BE për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Miroslav Lajçak, do të vizitojë sot Beogradi. Zyrtari i BE pritet të zhvillojë një takim me presidentin serb Aleksandër Vuçiç. Zyra për media e Presidentit të Serbisë ka bërë me dije se takimi Vuçiç-Lajçak do të fillojë në ora 18:00. Presidenti serb më […]

Related posts

Rusia thotë se Navalny ka vdekur në burg

admin6

Kryeministri Kurti takoi komunitetin turk në Prizren

rezart morina

Turqia bën thirrje për më shumë presion mbi Izraelin për të përmbushë kërkesën e OKB-së për armëpushim në Gaza

admin6