RTV AHIRETI
Shëndetësi

Shtohen rastet me Alzheimer/ Mjekët, shenjat paraprake nisin 10 vite më herët

shtohen-rastet-me-alzheimer/-mjeket,-shenjat-paraprake-nisin-10-vite-me-heret

Numri i të prekurve nga Alzheimer në të gjithë botën është rritur në mënyrë të frikshme, duke u shndërruar në sëmundjen e shekullit.

Related posts

Sa kohë mund të qëndrojnë ushqimet e gatshme në frigorifer

admin

Frutat dhe perimet që duhet të konsumoni në nëntor

rezart morina

Shtatë organet e trupit pa të cilat mund të jetojmë

admin