RTV AHIRETI
FeaturedLajmeLajmetShqipëri

Vritet me armë zjarri një 33-vjeçar në Shkodër

vritet-me-arme-zjarri-nje-33-vjecar-ne-shkoder

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar të enjten mbrëma në periferi të Shkodrës.

Mësohet se të shtënat janë konstatuar pranë kishës së Hotit të Ri, ku për pasojë i vdekur ka mbetur një person, raportojnë mediat nga Shqipëria.

Vrasja ka ndodhur në rrethana ende të panjohura, ku personi i vrarë mësohet të jetë një 33-vjeçar, banues në fshatin Hot i Ri.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Shefi i NATO-s takon sot Kurtin dhe Vuçiqin, një ditë para takimit në Bruksel

admin

Ndryshimet klimatike: Shkrirja e akullnajave po ndryshon kufirin Zvicër-Itali

admin

Drejtoi veturën në 204 km/h, Policia në Prizren e gjobiti shoferin me 300 euro dhe ndalim të vozitjes për tre muaj

admin