RTV AHIRETI
Lajme

Presidenti turk dhe shefi i NATO-s diskutojnë aplikimin e Suedisë dhe Finlandës

presidenti-turk-dhe-shefi-i-nato-s-diskutojne-aplikimin-e-suedise-dhe-finlandes

Presidenti turk dhe shefi i NATO-s diskutojnë përmes telefonit aplikimin e Suedisë dhe Finlandës për anëtarësim në Aleancë.

Related posts

Vrasja e policit në veri, ambasadori gjerman: Sundimi i ligjit duhet të zbatohet në Kosovë

rezart morina

85 pacientë me COVID-19 po trajtohen në klinikat e QKUK-së dhe spitalet e përgjithshme

admin

Lajçak këtë javë në Kosovë dhe Serbi

rezart morina