RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Mblidhet Komisioni, shqyrtohet Projektligji për Pagat në sektorin publik

mblidhet-komisioni,-shqyrtohet-projektligji-per-pagat-ne-sektorin-publik

Komisioni për Administratë Publike, Pushtet Lokal, Media dhe Zhvillim Rajonal do të mblidhet sot për të shqyrtuar Projektligjin për Pagat në sektorin publik.

Në këtë mbledhje do të shqyrtohet edhe Projektligji për zyrtarët publikë.

Mbledhja e Komisionit do të mbahet në Kuvendin e Kosovës, me fillim nga ora 10:00.

Related posts

Erdoğan i pari pas 70% të votave të numëruara

rezart morina

Trupat ruse braktisin pozicionet pranë Bakhmutit, thotë shefi i Wagner – VIDEO

rezart morina

Tensionet në veri, Kurti takon Viola von Cramon

admin